BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Choro lauktuvės iš Kinijos – arbatinukas!!!

   

Miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“ dainuojantis choras  neseniai  grįžo iš tolimosios Kinijos!
Choristai grįžo kupini įspūdžių ir, be abejo, su lauktuvėmis. Režisierius Gytis Padegimas dovanų gavo originalų rytietišką arbatinuką!
 
Nespėjus nurimti olimpiados šurmuliui,  spalio pradžioje į Pekiną sugužėjo dagiau nei 40 kolektyvų iš 27 pasaulio šalių, o tarp jų ir choras iš Lietuvos. Choras „Aidija“, šiuo metu dainuojantis miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“, atstovavo ne tik Lietuvai, bet ir visoms Baltijos šalims. Choras koncertavo Pekino Nacionaliniame Atlikėjų Meno Centre „Pasaulio Tautų festivalyje 2008“, kuris tarsi pratęsia olimpiados vienybės idėją.  Choristai džiaugėsi įgyta nauja tarptautine patirtimi, skaniom arbatom ir rytietiška kultūra.  Taip pat spėjo apžiūrėti Pekiną, olimpiadai pastatytus sporto ir kultūros kompleksus,  parsivežti lauktuvių sau ir artimiesiems.
 
Viešėdamas Kinijoje choras nepamiršo ir kolegų Vilniuje. Tomas Icikzonas miuzikle vaidinantis Korifėjų kartu su kitais choristais miela smulkmena nusprendė pradžiuginti „Ugnies medžioklė su varovais“ režisierių Gytį Padegimą. Gyčiui lauktuvių parvežė rytietišką arbatinuką!!! Tomas džiaugėsi, kad perkant lauktuves susilaukė ypatingai gero ir gražaus aptarnavimo, o arbatinuką režisieriui nupirko autentiškoje parduotuvėje, kurioje apsiperka patys kinai. Arbatinukas Gyčiui įteiktas ne be reikalo. Miuzikle arbatinukas tapo neatsiejama šio spektaklio detale – arbatinukas kaip dovana, kaip meilės išraiška, kaip kliuvinys meiliai susiglausti ir, galiausiai,  kaip vienintelis mylimosios atsiminimas.
 
Choristai pasakojo, kad miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais“ tikrai nepamiršo net kelionės metu. „Mes tarpusavyje juokaujame, kad taip įsigyvenom į miuziklą, kad net laisvalaikiu vartojame frazes iš miuziklo, juokiamės iš spektaklyje sakomų pokštų,“- kalbėjo choristė Gintarė.
 
Taigi, linkime chorui atgaivinti savo balsus rytietiškomis arbatomis, o režisieriui Gyčiui Padegimui išbandyti rytietiškus arbatų receptus!


Rodyk draugams

Rašyti komentarą